Tagozati beosztás

XXXIII.OTDK Kémiai és vegyipari szekció végleges tagozatai
 
 

 

Tagozat: Szerves kémia III.
Terem: IV. ea
9:00-9:15:          Csenki János Tivadar (ELTE)
9:15-9:30:          Angyal Péter (BME)
9:30-9:45:          Wachtler Alexandra (PE)
9:45-10:00:        Maksó Lilla (PE)
10:00-10:15:      KÁVÉSZÜNET
10:15-10:30:      Rózsár Dániel (SZTE)
10:30-10:45:      Gombkötő Dániel (SZTE)
10:45-11:00:      Sályi Gergő (ELTE)
11:00-11:15:      Elekes Péter (ELTE)
11:30-11:45:      Ispán Dávid (PE)
11:30-11:45:      Gyűjtő Imre (BME)
 
Tagozat: Szerves kémia I.
Terem: IV. ea
13:00-13:15:      Nagy Sándor (BME)
13:15-13:30:      Kiss Tamás (SZTE)
13:30-13:45:      Simon Márton (ELTE)
13:45-14:00:      Mérai László (SZTE)
14:00-14:15:      KÁVÉSZÜNET
14:15-14:30:      Fodor Anna Eszter (ELTE)
14:30-14:45:      Balogh Fanny (DE)
14:45-15:00:      Petró József Levente (BME)
15:00-15:15:      Szentjóbi Hajnalka (BME)
15:15-15:30:      Tripolszky Anna (BME)
 
 
Tagozat: Anyagtudomány I.
Terem: IV. ea
15:45-16:00:      Barabás Júlia (BME)
16:00-16:15:      Fónagy Péter (BME)
16:15-16:30:      Kéri Orsolya (BME)
16:30-16:45:      Fertig Dávid (PE)
16:45-17:00:      KÁVÉSZÜNET
17:00-17:15:      Hampel Boglárka (HTDK)
17:15-17:30:      Somosi Zoltán (SZTE)
17:30-17:45:      Ádám Péter (ELTE)
17:45-18:00:      Ignácz Gergő (BME)
 
Tagozat: Szerves kémia IV.
Terem: V. ea
9:00-9:15:          Kiss Ágoston (BME)
9:15-9:30:          Kozma Viktória (SZTE)
9:30-9:45:          Pálvölgyi Ádám Márk (BME)
9:45-10:00:        Varga Bence (BME)
10:00-10:15:      KÁVÉSZÜNET
10:15-10:30:      Nemcsok Tamás (BME)
10:30-10:45:      Szabó Zita (BME)
10:45-11:00:      Albert Katalin (HTDK)
11:00-11:15:      Györke Gábor (ELTE)
11:15-11:30:      Kolcsár Vanessza Judit (SZTE)
11:30-11:45:      Kelemen Viktor (DE)
 
Tagozat: Szerves kémia II.
Terem: V. ea
13:00-13:15:      Hegedüs Kristóf (ELTE)
13:15-13:30:      Henyecz Réka (BME)
13:30-13:45:      Bognár Zsolt (BME)
13:45-14:00:      Herbay Réka (BME)
14:00-14:15:      KÁVÉSZÜNET
14:15-14:30:      Molnár Barnabás (SZTE)
14:30-14:45:      Zwillinger Márton (ELTE)
14:45-15:00:      Benke Zsanett Amália (SZTE)
15:00-15:15:      Zsidó Erna (HTDK)
15:15-15:30:      Janzsó-Berend Péter Zoltán (BME)
 
 
Tagozat: Kémiai technológia
Terem: V. ea
15:45-16:00:      Kőrösi Márton (BME)
16:00-16:15:      Domokos András (BME)
16:15-16:30:      Benkő Bence (PE)
16:30-16:45:      Hajnal Ádám (BME)
16:45-17:00:      KÁVÉSZÜNET
17:00-17:15:      Lakó Ágnes (BME)
17:15-17:30:      Juhász Kinga (BME)
17:30-17:45:      Mudra Ágnes Krisztina (PE)
17:45-18:00:      Kis-Jakab Kálmán (PE)
  
Tagozat: Analitikai kémia
Terem   A1/10
9:00-9:15:           Rudolf Mihály Mátyás (ELTE)
9:15-9:30:           Janovszky Patrick Martin (SZTE)
9:30-9:45:          Kovács Miklós Márton (BME)
9:45-10:00:        Slezsák János (BME)
10:00-10:15:      KÁVÉSZÜNET     
10:15-10:30       Palásti Dávid Jenő (SZTE)
10:30-10:45       Braun Ádám (DE)
10:45-11:00       Vig Árpád (ELTE)
11:00-11:15       Reho Dóra (DE)
11:15-11:30       Kozma József (BME)
 
 
Tagozat: Analitikai kémia II.       
Terem:  A1/10
13:00-13:15        Mátéffy Kornél (HTDK)
13:15-13:30        Horváth Szabolcs (PE)
13:30-13:45        Hegedüs Eszter (BME)
13:45-14:00        Szakolczai Anett (BME)
14:00-14:15        KÁVÉSZÜNET
14:15-14:30        Nagy Cynthia Nóra (DE)
14:30-14:45        Tóth Gábor (BME)
14:45-15:00        Füredi Adrienne (BME)
15:00-15:15        Bartal Attila (SZTE)
15:15-15:30        Bodák Brigitta (BME)
 
 
Tagozat Szervetlen és bioszervetlen kémia
Terem   A1/10
15:45-16:00        Hermann Enikő (SZTE)
16:00-16:15        Pálinkás Dóra Csilla (DE)
16:15-16:30        Kovács Kornélia (DE)
16:30-16:45        Major Máté Miklós (PE)
16:45-17:00        KÁVÉSZÜNET
17:00-17:15        Pósa Vivien (SZTE)
17:15-17:30        Kacsir István (DE)
17:30-17:45        Hajdu Bálint (SZTE)
17:45-18:00        Nagy Sándor (DE)
               
Tagozat Anyagtudomány II.
Terem A1/11
9:00-9:15            Matejka Judit (BME)
9:15-9:30            Németh Szilvia (ELTE)
9:30-9:45            Medveczky Zsófia (ELTE)
9:45-10:00          Balog Ádám (SZTE)
10:00-10:15        KÁVÉSZÜNET     
10:15-10:30        Nagy Sebestyén (BME)
10:30-10:45        Faragó Endre Zoltán (BME)
10:45-11:00        Sós László (BME)
11:00-11:15        Ondok Róbert Csaba (SZTE)
11:15:11:30        Szabó Anna (SZTE)
  
Tagozat Anyagtudomány III.
Terem   A1/11
13:00-13:15        Farkas Balázs (BME)
13:15-13:30        Németh Zsófia (EKE)
13:30-13:45        Bódi Dorina (BME)
13:45-14:00        Musza Alexandra (ELTE)
14:00-14:15        KÁVÉSZÜNET
14:15-14:30        Bérczes Virág (BME)
14:30-14:45        Bakos László Péter (BME)
14:45-15:00        Prekob Ádám (ME)
15:00-15:15        Samu Angelika Anita (SZTE)
15:15-15:30        Barczikai Dóra (BME)
 
 
Tagozat Kémiai technológia II.
Terem   A1/11
15:45-16:00        Tacsi Kornélia (BME)
16:00-16:15        Muzsek Barbara (PE)
16:15-16:30        Nusser Dávid György (BME)
16:30-16:45        Tarjáni Ariella Janka (BME)
16:45-17:00        KÁVÉSZÜNET
17:00-17:15        Hamadi Omar Péter (PE)
17:15-17:30        Czeczon Zsombor (BME)
17:30-17:45        Farkas Balázs (BME)
17:45-18:00        Bobek Janka (PE)
  
Tagozat Biokémia, biotechnológia
Terem A1/12
9:00-9:15            Gal Cristian Andrei (HTDK)
9:15-9:30            Supala Eszter (BME)
9:30-9:45            Bedő Zsófia (PE)
9:45-10:00          Rozbach Margaréta (BME)
10:00-10:15        KÁVÉSZÜNET           
10:15-10:30        Takács Piroska (PE)
10:30-10:45        Fózer Dániel (BME)
10:45-11:00        Székely Virág (BME)
 
Tagozat Biokémia II.
Terem   A1/12
13:00-13:15        Tihanyi Gergely (BME)
13:15-13:30        Mózner Orsolya (BME)
13:30-13:45        Harkai Ákos (BME)
13:45-14:00        Fábián Zita (SZTE)
14:00-14:15        KÁVÉSZÜNET
14:15-14:30        Jakab Miklós (PE)
14:30-14:45        Kiss Krisztina (ELTE)
14:45-15:00        Tordai Klaudia Teréz (BME)
15:00-15:15        Adorján Afrodité Emese (ELTE)
15:15-15:30        Percze Krisztina (BME)
 
Tagozat Elméleti kémia
Terem   A1/12
15:45-16:00        Rózsa Zsófia Borbála (ME)
16:00-16:15        Simkó Irén (ELTE)
16:15-16:30        Sarkadi Zsófia (PE)
16:30-16:45        Kovács Tamás, Papp Szilveszter (PE)
16:45-17:00        KÁVÉSZÜNET
17:00-17:15        Mádai Eszter (PE)
17:15-17:30        Ganyecz Ádám (BME)
17:30-17:45        Kelemen Ádám András (ELTE)
17:45-18:00        Blanár Eszter (SZTE)
  
Tagozat Élelmiszer kémia és élelmiszer analitika
Terem   A1/13
9:00-9:15            Grolmusz Fanni (LJRGD)-versenyen kívül
9:15-9:30            Dévényi Dániel (BME)
9:30-9:45            Kerezsi Nikolett Dóra (EKE)
9:45-10:00          Gyergyószegi Zsófia (ELTE)
10:00-10:15        KÁVÉSZÜNET           
10:15-10:30        Kubovics Márta (BME)
10:30-10:45        Gergő Dorottya (EKE)
10:45-11:00        Petrovics Noémi (ELTE)
11:00-11:15        Schall Eszter (BME)
11:15-11:30        Gál István (EKE)
11:30-11:45        Lónyi Flóra (BME)
 
Tagozat Elméleti kémia II.
Terem   VI. ea
13:00-13:15        Margócsy Ádám (ELTE)
13:15-13:30        Földvári Dominic (ELTE)
13:30-13:45        Puskás János (PE)
13:45-14:00        Góger Szabolcs (PE)
14:00-14:15        KÁVÉSZÜNET
14:15-14:30        Fodor Angéla (DE)
14:30-14:45        Balogh Álex Kálmán (DE)
14:45-15:00        Győri Tibor (SZTE)
15:00-15:15        Szentirmai Veronika (SZTE)
15:15-15:30        Orbán Balázs (BME)
 
Tagozat Fizikai kémia     
Terem   VI. ea
15:45-16:00        Parragh Dávid Máté (ME)
16:00-16:15        Bakóczy András (DE)
16:15-16:30        Kolarovszki Zoltán (BME)
16:30-16:45        Jánk Nóra Anna (ELTE)
16:45-17:00        KÁVÉSZÜNET     
17:00-17:15        Szőke Árpád Ferenc (HTDK)
17:15-17:30        Bárdos Csanád (PE)
17:30-17:45        Zalka Dóra (ELTE)
17:45-18:00        Szekeres Krisztina (ELTE)
 
Tagozat Környezeti kémia és környezettechnológia
Terem   VI. ea
9:00-9:15            Ifju Zsófia (PE)
9:15-9:30            Fazekas Ákos Ferenc (SZTE)
9:30-9:45            Varga Veronika (ELTE)
9:45-10:00          Varga Krisztina (HTDK)
10:00-10:15        KÁVÉSZÜNET           
10:15-10:30        Kántor Izolda (HTDK)
10:30-10:45        Solymosi Bence (PE)
10:45-11:00        Nagy Emese, Tóth Krisztina (HTDK)
11:00-11:15        Varga Krisztina (NYE)
11:15-11:30        Váczi Violetta (PE)
 
 
Tagozat Reakciókinetika és katalízis
Terem   VII. ea
13:00-13:15        Ölveti Gábor (DE)
13:15-13:30        Angyal Dávid (DE)
13:30-13:45        Nagy Imre Attila (DE)
13:45-14:00        Simon Fruzsina (DE)
14:00-14:15        KÁVÉSZÜNET     
14:15-14:30        Nagy Enikő (PE)
14:30-14:45        Najóczki Ferenc (DE)
14:45-15:00        Kovács Márton (ELTE)
15:00-15:15        Adamcsik Bernadett (PE)
15:15-15:30        Fridrich Bálint (BME)
 
Tagozat Kolloid- és makromolekuláris kémia
Terem   VII. ea
15:45-16:00        Molnár János (BME)
16:00-16:15        Balázs Csaba (BME)
16:15-16:30        Vadas Dániel (BME)
16:30-16:45        Sikora Emőke (ME)
16:45-17:00        KÁVÉSZÜNET     
17:00-17:15        Fodor Hanna (BME)
17:15-17:30        Róth Csaba (ELTE)
17:30-17:45        Késmárki András (BME)
17:45-18:00        Becsei Bálint (ELTE)
 
Tagozat Koordinációs kémia
Terem   VII. ea
9:00-9:15            Varga Norbert (SZTE)
9:15-9:30            Traj Adrián (SZTE)
9:30-9:45            Böszörményi Éva (SZTE)
9:45-10:00          Varga Márta Georgina (PTE)
10:00-10:15        KÁVÉSZÜNET     
10:15-10:30        Mészáros János Péter (SZTE)
10:30-10:45        Bartal Brigitta (PTE)
10:45-11:00        Tóth Botond (DE)
11:00-11:15        Faragó Tünde (SZTE)
11:15-11:30        Lukács Márton (DE)
 
12:00-14:00       EBÉD
18:00 - 19:30     VACSORA
20:00:24:00        BARLANGFÜRDŐ