Eredmények

Analitikai kémia
1. helyezett
Kozma József (BME VBK)
2. helyezett
Slezsák János (BME VBK)
Különdíj
Palásti Dávid Jenő (SZTE TTIK)
 
Analitikai kémia II.
1. helyezett
Füredi Adrienne (BME VBK)
2. helyezett
Tóth Gábor (BME VBK)
3. helyezett
Nagy Cynthia Nóra (DE TTK)
 
Anyagtudomány I.
1. helyezett
Ádám Péter (ELTE TTK)
2. helyezett
Kéri Orsolya (BME VBK)
Különdíj
Fertig Dávid (PE MK)
 
Anyagtudomány II.
1. helyezett
Balog Ádám (SZTE TTIK)
2. helyezett
Matejka Judit (BME VBK)
3. helyezett
Nagy Sebestyén (BME VBK)
Miskolc városdíja
Barczikai Dóra (BME) 
 
Anyagtudomány III.
1. helyezett
Barczikai Dóra (BME VBK)
2. helyezett
Prekob Ádám (ME MAK)
3. helyezett
Farkas Balázs (BME VBK)
 
Biokémia, biotechnológia
1. helyezett
Székely Virág (BME VBK)
2. helyezett
Rozbach Margaréta (BME VBK)
Különdíj
Supala Eszter (BME VBK)
 
Biokémia II.
1. helyezett
Fábián Zita (SZTE TTIK)
2. helyezett
Tihanyi Gergely (BME VBK)
3. helyezett
Kiss Krisztina (ELTE TTK)
Pro Scientia díj
Fábián Zita (SZTE TTIK) 
 
Élelmiszer kémia és élelmiszer analitika
1. helyezett
Schall Eszter (BME VBK)
2. helyezett
Kubovics Márta (BME VBK)
3. helyezett
Lónyi Flóra (BME VBK)
 
Elméleti kémia
1. helyezett
Mádai Eszter (PE MK)
2. helyezett
Simkó Irén (ELTE TTK)
3. helyezett
Ganyecz Ádám (BME VBK)
 
Elméleti kémia II.
1. helyezett
Orbán Balázs (BME VBK)
2. helyezett
Margócsy Ádám (ELTE TTK)
3. helyezett
Góger Szabolcs (PEMK)
Különdíj
Szentirmai Veronika (SZTE TTIK)
 
Fizikai kémia
1. helyezett
Bárdos Csanád (PE MK)
2. helyezett
Szőke Árpád Ferenc (RO BBTE )
3. helyezett
Zalka Dóra (ELTE TTK)
 
Kémiai technológia
1. helyezett
Lakó Ágnes (BME VBK)
2. helyezett
Kőrösi Márton (BME VBK)
3. helyezett
Domokos András (BME VBK)
 
Kémiai technológia II.
1. helyezett
Bobek Janka (PE MK)
2. helyezett
Tacsi Kornélia (BME VBK)
Különdíj
Tarjáni Ariella Janka (BME VBK)
 
Kolloid- és makromolekuláris kémia
1. helyezett
Vadas Dániel (BME VBK)
2. helyezett
Molnár János (BME VBK)
Különdíj
Sikora Emőke (ME MAK)
 
Koordinációs kémia
1. helyezett
Mészáros János Péter (SZTE TTIK)
2. helyezett
Varga Márta Georgina (PTE TTK)
3. helyezett
Varga Norbert (SZTE TTIK)
 
Környezeti kémia és környezettechnológia
1. helyezett
Solymosi Bence (PE MK)
2. helyezett
Varga Veronika (ELTE TTK)
3. helyezett
Kántor Izolda (RO EMTE ) 8 fős tagozat
Különdíj
Solymosi Bence (PE MK)
 
Reakciókinetika és katalízis
1. helyezett
Fridrich Balint (BME VBK)
2. helyezett
Adamcsik Bernadett (PE MK)
3. helyezett
Kovács Márton (ELTE TTK)
Különdíj
Kovács Márton (ELTE TTK)
 
Szerves kémia
1. helyezett
Szentjóbi Hajnalka (BME VBK)
2. helyezett
Mérai László (SZTE TTIK)
3. helyezett
Tripolszky Anna (BME VBK)
Különdíj
Petró József Levente (BME VBK)
 
Szerves kémia II.
1. helyezett
Zwillinger Márton (ELTE TTK)
2. helyezett
Janzsó-Berend Péter Zoltán (BME VBK)
3. helyezett
Molnár Barnabás (SZTE TTIK
 
Szerves kémia III.
1. helyezett
Sályi Gergő (ELTE TTK)
2. helyezett
Rózsár Dániel (SZTE TTIK)
3. helyezett
Ispán Dávid (PE MK)
Rektori különdíj
Gyűjtő Imre (BME) 
 
Szerves kémia IV.
1. helyezett
Kolcsár Vanessza Judit (SZTE TTIK)
2. helyezett
Szabó Zita (BME VBK)
3. helyezett
Pálvölgyi Ádám Márk (BME VBK)
Különdíj
Nemcsok Tamás (BME VBK)
 
Szervetlen és bioszervetlen kémia
1. helyezett
Hajdu Bálint (SZTE TTIK)
2. helyezett
Major Máté Miklós (PE MK)
3. helyezett
Kacsir István (DE TTK)